План работы на зимних каникулах

z50_1-minПлан работы государственного учреждения образования “Ананичский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа” на зимних каникулах 2020/2021 учебного года:

Дзень тыдня Мерапрыемствы

 

Час правядзення Месца правядзення Класы

 

Адказныя
Панядзелак

28

снежня

Навагодні ранішнік “Прыгоды каля навагодняй ёлкі” 10.00 – 11.30 актавая зала 1-7 Класныя кіраўнікі

1 – 7 класаў

 

Аўторак

29

снежня

Работа аб’яднання па інтарэ-сах “Юны выратавальнік -пажарны” 09.00 – 10.00 кабінет

1 класа

  Фурс А.А,

кіраўнік

Работа аб’яднання па інтарэсах “Юны інспектар руху” 09.00 – 10.00 кабінет працоўнага

навучання

  Харэцкая А.П., кіраўнік
Работа аб’яднання па інтарэсах “Юны футбаліст” 09.00 – 10.00 спартыўная зала   Крэмень А.П.,

кіраўнік

Віктарына “Зімушка –зіма” 10.00 – 11.00 кабінет

4 класа

4 Фурс А.А.,

класны кіраўнік

4 класа

Гульнёвая праграма “Зімовыя забавы” 10.00 – 11.00 кабінет гісторыі 7 Харэцкая А.П.,

класны кіраўнік

7 класа

Літаратурная візітка

“ У гасцях у дзіцячых пісьменнікаў”

11.00 – 12.00 бібліятэка   Носава Н.А., бібліятэкар
 

 

 

 

Серада

30

снежня

 

 

 

 

 

 

Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны свет бісеру” 09.00 – 11.00 Кабінет працоўнага навучання   Харэцкая А.П.,

кіраўнік

Майстар-клас па вырабу ахоўных масак “Будзем здаровы!” 11.00 – 12.00
Работа аб’яднання па інтарэсах “Юны футбаліст” 09.00 – 10.00 спартыўная зала   Крэмень А.П.,

кіраўнік

Гадзіна выхавання “Падарожжа ў свет дабрыні” 10.00 – 11.00 кабінет

2 класа

2 Смаляк І.М.,

класны кіраўнік

2 класа

Акцыя “Кніга – лепшы сябар” 10.00 – 11.00 кабінет

1 класа

1 Шыкун А.С.,

класны кіраўнік

1 класа

Забаўляльная праграма “Падарожжа ў казку” 10.00 – 11.00 кабінет

3 класа

3 Дабрыцкая А.М.,

класны кіраўнік

4 класа

Спаборніцтвы па міні-футболе 11.00 – 12.00 спартыўная зала 5-8 Крэмень А.П.,

настаўнік фізічнай

культуры

Забаўляльная праграма “Зімовыя забавы” 10.00 – 11.00 кабінет 4 класа 4 Фурс А.А., класны кіраўнік 4 класа
Майстар-клас “Выраб навагодніх цацак” 10.00 – 11.00 майстэрня 6 Ладыка С.А.,

класны кіраўнік

6 класа

Піянербол 10.00 – 11.00 спартыўная зала 1-4 Крэмень А.П.,

настаўнік фізічнай культуры

Спаборніцтвы па баскетболе 11.00 – 12.00 5-11
 

 

 

 

 

Панядзелак

04

студзеня

 

 

 

 

Інтэрактыўнае мерапрыемства  “Падлетак і вуліца.

Правілы бяспечных паводзін”

11.00 – 12.00 кабінет

інфармац.

тэхналогій

5-8 Ладыка С.А., педагог сацыяльны
Пазнавальная гульня  “Здаровы лад жыцця – гэта модна!” 10.00 – 11.00 кабінет

біялогіі

8 Цынскі А.В., класны кіраўнік

8 класа

Пазнавальная гульня “Падарожжа ў краіну права” 11.00 – 12.00 кабінет

беларускай мовы

 

9 Карбоўская Л.А.,

класны кіраўнік

9 класа

Работа аб’яднання па інтарэсах “Акварэлька”

 

11.00 – 12.00 кабінет 3 класа   Дабрыцкая А.М., кіраўнік аб’яднання па інтарэсах
 

 

 

 

 

 

Аўторак

05

студзеня

 

Работа аб’яднання па інтарэсах

“Юны выратавальнік -пажарны”

09.00 – 10.00 кабінет

1 класа

  Фурс А.А, кіраўнік аб’яднання па інтарэсах
Работа аб’яднання па інтарэсах “Юны інспектар руху” 09.00 – 10.00 кабінет працоўнага

навучання

  Харэцкая А.П., кіраўнік аб’яднання па інтарэсах
Работа аб’яднання па інтарэсах “Юны футбаліст” 10.00 – 11.00 спартыўная зала   Крэмень А.П.,

кіраўнік аб’яднання па інтарэсах

Віктарына “Мая малая радзіма” 10.00 – 11.00 кабінет

геаграфіі

5 Шыкун А.С.,

класны кіраўнік 5 класа

Літаратурная гадзіна “Па старонках любімых кніг” 11.00 – 12.00 бібліятэка 10-11 Носава Н.А.,

бібліятэкар

Прэзентацыя “По труду и честь…” 09.00 – 10.00 Кабінет матэматыкі 10 Гнядзько Н.Р., класны кіраўнік 10 класа
 

Серада

06

студзеня

Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны свет бісеру” 09.00 – 11.00 Кабінет працоўнага навучання   Харэцкая А.П.,

кіраўнік аб’яднання па інтарэсах

Занятак “ Аб адміністрацый-най і крымінальнай адказнасці непаўналетніх” 10.00 – 11.00 кабінет матэматыкі 10 Гнядзько Н.Р., класны кіраўнік

10 класа

Віктарына “Аб здароўі ведаю ўсё!” 10.00 – 11.00 бібліятэка 1-4 Носава Н.А.,

бібліятэкар

 

 

 

 

Субота

09

студзеня

 

 

Работа аб’яднання па інтарэсах “Юны шахматыст” 09.00 – 11.00 кабінет біялогіі   Цынскі А.В., кіраўнік аб’яднання па інтарэсах
Работа аб’яднання па інтарэсах “Хуткая ракетка” 09.00 – 11.00 рэкрэацыя   Цынскі А.В., кіраўнік аб’яднання па інтарэсах
Круглы стол “Сацыяльныя сеткі. Бяспека ў інтэрнеце” 10.00 –11.00 кабінет рускай мовы 8-11 Ладыка С.А.,

педагог сацыяльны

Гадзіна цікавых паведамленняў 

“Як на Каляды – Калядачкі”

11.00 – 12.00 бібліятэка 3-9 Носава Н.А.,

бібліятэкар

Учитель

Все записи автора