План работы школы на осенних каникулах

План работы ў перыяд асенніх канікул дзяржаўнай установы адукацыі
“Ананіцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”
(29.10.2017 – 07.11.2017)

Дата

і дзень правядзення

 

Мерапрыемствы

Кл. Час

правядзен-ня

Месца правядзення Адказныя
 

 

 

 

 

 

 

 

30.10.2017

панядзелак

Работа аб’яднання па інтарэсах “Акварэлька” 9.00-10.00 Кабінет

4 класа

Дабрыцкая А.М., кір. аб’яднання па інтарэсах
Рэйд па наведванні дзяцей, якія прызнаны ў сацыяльна небяспечным становішчы, мнагадзетных сем’яў Па плане кл.

кіраўніка

Кл.кіраўнікі

1-11 кл.

Гульня-конкурс “Знаўцы прыроды” 1 9.00-10.00 Кабінет 1 класа Фурс А.А., кл.кір. 1 кл.
Спаборніцтвы па піянерболе 1-4 10.00 Спартыўная зала Крэмень А.П., наст. фіз.кул.
Міні-футбол 5-8 11.00 Спартыўная зала Крэмень А.П., наст. фіз.кул.
Вусны часопіс “Зброяй ведаў – супраць наркаманіі” 9 10.00-11.00 Кабінет геаграфіі Мазоўка Т.У., кл.кір. 9 кл.
Конкурс знатакоў “У свеце казак” 3 9.00-10.00 Кабінет

3 класа

Смаляк І.М., кл.кір. 3 кл.
Інфармацыйна-пазнавальная гадзіна  “Азбука эканоміі” 5-11      Бібліятэка Носава Н.А., бібліятэкар
Падрыхтоўка да раённага этапу рэспубліканскай алімпіяды (ням., бел. моў і прац. нав.)   9.00-12.00   Турак В.М., Карбоўская Л.А., Харэцкая А.П.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.10.2017

аўторак

Работа аб’яднання па інтарэсах “Чароўны свет бісеру” 9.00-11.00 Кабінет

прац. нав.

Харэцкая А.П., кір. аб’яднання па інтарэсах
Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па валейболе 5-9 10.00 Спартыўная зала Крэмень А.П., наст.фіз.кул.
Сюжэтна-ролевая гульня

“У свеце этыкету”

5 9.00-10.00 Кабінет матэматыкі Цынскі А.В.,

кл.кір. 5 кл.

Гадзіна зносін “Мая сям’я” 8 9.00-10.00 Кабінет

рускай мовы

Шавель В.М., кл.кір. 8 кл.
Работа аб’яднання па інтарэсах

“СО-ТВОРЧЕСТВО”

10.00-12.00 Кабінет

рускай мовы

Шавель В.М., кір. аб’яднання па інтарэсах
Падрыхтоўка да раённага этапу рэспубліканскай алімпіяды (ням. мова, бел. мова і прац. нав.)

 

  9.00-12.00   Турак В.М., Карбоўская Л.А., Харэцкая А.П.
Мерапрыемства  “У свеце прафесій” 10 9.00-10.00 Кабінет гісторыі Крэмень А.П., наст.фіз.кул.і зд.
Конкурс   “Кошык восеньскіх загадак” 1-4 Бібліятэка Носава Н.А., бібліятэкар
Гадзіна адкрыццяў

“У гасцях у доктара Айбаліта”

2 10.00-11.00 Кабінет

2 класа

Шыкун А.С., кл.кір. 2 класа
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.11.2017

серада

Раённы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Нямецкая мова”, “Беларуская мова і літаратура” (1 тур) 9.00 ДУА

“Мар’іна-горская гімназія”

Карбоўская Л.А.,

Турак В.М.

Работа аб’яднання па інтарэсах “Акварэлька” 9.00-10.00 Кабінет

4 класа

Дабрыцкая А.М., кір. аб’яднання па інтарэсах
Пасяджэнне дзіцячай палаты пры Пухавіцкім раённым савеце БРПА 10.00 ДУА “Мар’іна-горская гімназія” Носава Н.А., педагог-арганізатар
Удзел у раённым фотаконкурсе “Пухаўшчына – мая малая Радзіма” сац.сетка “ВКонтакте” Няпеўная І.Л., нам. дыр. па вых. рабоце
Удзел ў раённых спаборніцтвах па міні-футболе 5-8 12.00 ДУ ФАК ”Вікторыя” Крэмень А.П., наст.фіз.кул.
Сюжэтная гульня “Свет без небяспекі” 4 10.00-11.00 Кабінет

4 класа

Дабрыцкая А.М., кл.кір. 4 кл.
Віктарына “Угадай-ка!” 3-5 Бібліятэка Носава Н.А., бібліятэка
Інтэрактыўная гутарка “Экстрэмальныя захапленні моладзі: рызыка, наступствы, адказнасць” 9-11 11.00-12.00 Актавая зала Няпеўная І.Л., нам дыр. па вых. рабоце
 

 

 

 

 

02.11.2017

   чацвер

Раённы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах  «Беларуская мова і літаратура” (2 тур), «Працоўнае навучанне” 9.00 ДУА “Мар’іна-

горская гімназія”

Карбоўская Л.А.

Харэцкая А.П.

Метадычнае аб’яднанне педагогаў сацыяльных 10.00 СПЦ,

г. Мар’іна Горка

Няпеўная І.Л., нам.дыр. па вых.рабоце
Гульня  “Поле цудаў”  “Самыя-самыя-самыя… ” 4-7 Бібліятэка Носава Н.А., бібліятэкар
Пазнавальная гадзіна “Спяшайцеся рабіць дабро” 7 10.00-11.00 Кабінет нямецкай мовы Турак В.М., кл.кір. 7 класа
 

 

 

 

 

03.11.2017

пятніца

Работа аб’яднання па інтарэсах

“Чароўны свет бісеру”

9.00-11.00 Кабінет

працоўнага нав.

Харэцкая А.П., кір. аб’яднання па інтарэсах
Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па настольным тэнісе 8-9 10.00 Спартыўная зала Крэмень А.П., наст.фіз.кул.
Мерапрыемства “Выбар прафесіі – выбар будучага” 11 10.00-11.00 Кабінет пр. навучання Харэцкая А.П., кл.кір.11 класа
Работа аб’яднання па інтарэсах

“Юны інспектар руху”

 

 

11.00-12.00 Кабінет

пр. нав.

Харэцкая А.П., кір. аб’яднання па інтарэсах
Экалагічны конкурс
“ Увайдзі ў прыроду сябрам”
5-8 Бібліятэка Носава Н.А., бібліятэкар
 

 

04.11.2017

субота

Працоўная акцыя “Жоўты  ліст” 1-11 Па плане кл. кір. Тэрыторыя школы Кл.кіраўнікі
Аперацыя “Збяром макулатуру – зберажом дрэва” 1-11 Па плане кл. кір. Кл.кіраўнікі

1-11 класаў

Пазнавальная гадзіна “Культурныя расліны Беларусі” 7-11 Бібліятэка Носава Н.А., бібліятэкар
 

 

 

 

 

06.11.2017

панядзелак

 

 

 

Работа аб’яднання па інтарэсах “Акварэлька” 9.00-10.00 Кабінет

4 класа

Дабрыцкая А.М., кір. аб’яднання па інтарэсах
Кантроль за санітарным станам кабінетаў   11.00 Загадчыкі кабінетаў
Прагулка-назіранне “Восень…” 1-5 10.00-11.00 Тэрыторыя школы Кл.кіраўнікі

1-5 кл.

Конкурс дзіцячай творчасці  “Фарбы восені” 1-6 11.00-12.00 Актавая зала Носава Н.А., педагог-арганізатар
Прафілактычнае мерапрыемства  “Будзь незалежным ад табака” 6-11 11.00-12.00 Актавая зала Кл.кіраўнікі 6-11 класаў

Учитель

Все записи автора